Fiziki Güvenlik

Resepsiyon Hizmetleri

Personeliniz ile ziyaretçilerinizin yoğun olarak kullandığı resepsiyon alanlarında güvenlik personelimiz tarafından sunduğumuz bu hizmet, gizlilik ve güvenliği ön planda tutarak giriş kontrol, resepsiyon ve müşteri hizmetleri kombinasyonundan oluşur.

Giriş ve Nokta Kontrolleri

Eğitimli ve deneyimli güvenlik personelimiz, tesisinizin tüm giriş çıkışlarında ve önceden belirlediğimiz zafiyet olan noktalarda araç ve insan trafiğinin kaydını tutar, gerekli arama ve kontrolleri yapar.

Devriye Hizmeti

Güvenlik personelimiz, nokta kontrolleri yapılan alanların dışında kalan bölgelerde oluşabilecek riskleri en aza indirmek amacıyla yaya ve/veya araçlı olarak (bisiklet, Ginger, ATV, otomobil gibi) devriyeye çıkar.

Güvenlik Otomasyon Yönetimi

Tesisinizde görevli güvenlik personelimiz, yangın ve alarm ihbar sistemleri ile güvenlik kameralarının 24 saat boyunca kesintisiz izler, olağanüstü durumlarda uygun yönlendirmelerle gerekli aksiyonların alınmasını sağlar. Herhangi bir hırsızlık girişimi, şüpheli paket vb. durumlarda, olay yerindeki güvenlik görevlisi uyarılır ve aksiyon alınır.