Kalite Politikamız

Güvenlik hizmetinin eksiksiz verilebilmesi için uzmanlık ve profesyonellik kadar müşterinin ihtiyaçlarına özel çözümler üretebilme yeteneği de gerekir. Yüzyılı aşkın süredir dünyanın pek çok farklı bölgesinde pek çok farklı kuruluşa verilen güvenlik hizmetlerini takip eden Dora Güvenlik, ihtiyacınıza en uygun güvenlik çözümlerini sunmakta uzmandır.

Dora Güvenlik olarak sizin, güvenlik hizmetinden beklentilerinizin şu üç başlık altında toplandığını çok iyi biliyoruz:

 

Tüm değerlerinizi koruruz

Bir güvenlik şirketi, en yüksek ölçüde güvenlik hizmeti sunabilmenin yanı sıra bu hizmeti en gelişmiş ve en yeni teknolojileri kullanıp müşteriye olan maliyetini düşürerek verebilmelidir.

Dora Güvenlik her zaman, yararı kanıtlanmış olan en gelişmiş ve en yeni teknolojileri kullanır, sürekli yeni teknolojiler geliştirir ve böylece müşterilerine en uygun çözümleri sunar.

Canınız kadar işletmenizle ilgili her konunun güvenliğini en üst düzeyde sağlamak işimizin ayrılmaz bir parçasıdır. Çünkü güvenlik kavramının kapsamına markanızın ve itibarınızın da dahil olduğunu çok iyi biliriz. Dora Güvenlik olarak marka adınızı korumaya yönelik tedbirler alabilmeniz için bilgimiz ve deneyimimiz her zaman emrinizdedir.


Güvende hissettiririz

Günümüzün en temel ihtiyaçlarından biri haline gelen güvenli bir ortam yaratma faaliyetini Dora Güvenlik ’e teslim ettiğiniz an, sizin ve çalışanlarınızın asli işinize odaklanmasının önünde hiçbir engel kalmaz. Bu nedenle güvende olma hissini tam tesis etmeyi çok ciddiye alırız ve her zaman müşterilerimizi koruduğumuzdan, onları güven içinde tuttuğumuzdan emin oluruz.


Küresel erişim ve istikrarlı kalite

İşletmenizin güvenliğini bizim uzmanlığımıza teslim ederek attığınız önemli adım, Dora Güvenlik ’in küresel çapta standart haline getirdiği kalite ve yetkinlik seviyesini de satın aldığınız anlamına gelir.

Dünyanın dört bir yanında uygulanan ve verimliliği defalarca kanıtlanmış engin deneyim, birikim ve uzmanlığıyla, sizin işletmenizin de mükemmel Dora Güvenlik şemsiyesi altında tam olarak yararlanmanız demektir.

Kaliteyi nasıl sağlıyoruz

Hizmetlerimizin etkinliğini ve kalitesini değerlendirmek ve yürüttüğümüz çalışmalardan en yüksek seviyede verim almanızı sağlamak için kullandığımız Kilit Performans Göstergeleri (KPG) en önemli yol göstericilerimizdir. Bu göstergeler arasında personel değişim oranının değerlendirilmesi, müşteri deneyiminin-memnuniyetinin değerlendirilmesi ve hizmet verimi gibi ana başlıklar yer alır.

Satın aldığınız hizmetin performansını garanti etmek için, şu KPG’lerin karşılıklarını talep etmenizi öneririz:

Zaman ve katılım

• Güvenlik kaydı ve zaman belgelemesi

• İnsan gücü eksikleri

• Doğru personel istihdamı

• Alım ve eğitim

• Personelin bakımı ve görünüşü

• Kayıp şikâyetleri

Siz değerli müşterimizin işletmesinin özelliklerine ve endüstriyel ihtiyaçlarınıza dayanarak ilave KPG’ler geliştirdiğimizi önemle vurgulamak isteriz.